Popüler Discord Botları
Tamamıyla Türkçe eğlence ve moderasyon botu. Gelişmiş ve ayarlanabilir olan Gloria, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak! Her hafta yeni bir komutun veya sistemin eklendiği Gloria botu aynı zamanda Çekiliş, Invite Manager, ..
Sarpheim Bot; 29 Ağustos 2018 - Çarşamba günü, tamamen şanş eseri bir şekilde yapılmaya başlandı. Sarpheim Bot yapılırken herhangi bir Sunucu için değil, tamamen topluma açık ve herkesin kullanabileceği şekilde yapılmas..
Lyessa tamamen türkçe hızlı ve kullanımı kolay gelişmiş bir discord botudur. Her geçen gün güncellemeler yaparak kullanıcılarımızı mutlu etmeye çalışıyoruz. Şuan botumuzda müzik, ekonomi, moderasyon ve eğlence..
Asena Tamamen Türkçe, stabil, hızlı, kolay ve yeni nesil teknolojilerle kuşatılmış Discord çekiliş & anket botu! Asena, Google Cloud 'un yüksek performanslı Avrupa sunucularında barınır. Her dakika milyarlarca işlem y..
Sunucunuzu eğlendirecek ve kaliteli vakit geçirtecek yeni bir eğlence botu mu arıyorsunuz ? Köpke tam da bundan dolayı sizin için burada! Efektler, meme(miim) yapma komutları, oyunlar, bilgi verici komutlar, iftar vaktini öğre..
Gelişmiş ve tam özelleştirilebilir Discord botlarından bir tanesi olan Electra bot ile sunucunuz içerisinde yapamayacağınız hiç bir şey yok. Sadece bir kaç komut ile bota komut vererek sunucunuz içerisindeki her bir o..
Sunucunuz içerisinde çekiliş düzenleyerek sunucu üyelerinize hediye vermek istiyorsanız bu bot size tam zamanlı olarak yardımcı olabilir. Zira GiveAwat bot, gelişmiş ve kolay bir kullanım ile sunucunuz içerisinde adalet..
Sunucunuzda yeni bir eğlence mi arıyorsunuz? O halde OwO bot tam eğlence ve oyun meraklıları için geliştirilmiş ve halen geliştirilmeye devam edilen gelişmiş bir Discord oyun botu. OwO botu sayesinde Discord'da arkadaşlarınızla beraber mi..
Belki de Discord sunucularında en çok kullanılan botlardan bir tanesi. Arkadaşlarınızla birlikte internette yer alan ''meme'' yani ''komik paylaşımları'' görebilir, eğlenebilirsiniz. Hatta bu bot sa..
Discord'un en çok kullanılan botları arasında ilk sıralarda yer alan Rhytm botu ile sunucunuz içerisinde mükemmel bir müzik akışı oluşturabilirsiniz. Hali hazırda şu anda 16 milyon Discord sunucusunda yer alan Rhytm bot, ..

Discord Botları

Discord’a özel olarak yapılan ve işlevleriyle sunucunuz içerisinde bir çok moderasyonu kolay hale getiren Discord botları bir çok farklı kategoride ve özellikte hizmet vermektedir. Sunucunuza dahil edeceğiniz Discord botları sayesinde çok farklı özelliklere ve eğlenceli oyunlara sahip olabilirsiniz.

Popüler Discord Botları
Discord için üretilmiş bir çok Discord botu bulunmaktadır. Tabi her bot yeteri kadar verim alabilmiş veya yeteri kadar kullanılıyor değil. Kimi bot sadece tek bir özellik barındırıyorken kimi bot neredeyse tüm özellikleri tek bir tık ile yapmanıza olanak sağlıyor. Hal böyle olunca da bazı botların kullanımı diğer botlardan daha fazla oluyor ve kendileri popüler Discord botları olarak listelendiriliyor. Bizlerde sizler için internet sitemiz içerisinde en çok kullanılan Discord botlarını listelemeye çalıştık.

Discord Botumun Reklamını Yapabilir Miyim?
Evet, yapabilirsin fakat geliştirmekte olduğun Discord botunun yeteri seviyeye ulaşıp Discord tarafından onaylanmış bir bot olması gerekiyor. Yani Discord’dan onay almamış hiçbir botu burada sergileyemiyoruz.

Discord Botumu Buraya Nasıl Eklerim?
Eğer Discord’un güvenilir botları arasında botunuz yer alıyorsa bizimle discord[at]discordsunuculari.com e – posta adresi üzerinden iletişime geçerek burada Discord botunu paylaşabilirsin. Discordsunuculari.com içerisinde yer alan Discord botlarının her birisi isteğe bağlı olarak buraya eklenmektedir. Eğer botunuzun buradan kaldırılmasını istiyorsanız discord[at]discordsunuculari.com e – posta adresi ile iletişime geçmelisiniz.