bitches topluluğu

Sunucu Hakkında

Sunucumuzda oyun kanallarından müzik kanallarına hoş ve boş sohbet yapıyoruz. Yapılan komik sohbetlerle gününü güzelleştirebiliriz. Hadi sen de aramıza katıl ve bir bitches ol. Sevgilerr

Sunucu Yorumları

Bu sunucu hakkında hiç yorum yapılmamış.

Benzer Discord Sunucuları

Topluluk
HERKESE MERHABA! YENİ SUNUCUMUZ İLE KARŞINIZDAYIZ! HEM OYUN OYNAYA HEMDE SOHBET EDE BİLECEĞİNİZ DİSCORD SUNUCUMUZA HEPİNİZ DAVETLİSİNİZ! ÖZEL SUNUCU TAGIMIZLA YENİ BIR TOPLULUK YARATMAK İÇİN BURDAYIZ! BİZE KATILIN!
Topluluk
✧ Shenzy Heaven ✧ ➤ Samimi Sohbet Ortamı ! ➤ Yetkili Alımları ! ➤ Oyun İçin Arkadaş Arama ! ➤ Tasarım Hakkında Yardım Alabileceğiniz Materyallere Ulaşabileceğiniz Harika Bir Sunucu ! ➤ Ve Daha Fazlası Hadi Ne Bekliyorsun Sende Aramıza Kat..
Anime
Merhaba ! Anime Sunucumuz yeni kuruldu. Hâlâ kurulum aşamasındadır. Eğlenceli botlar, oyunlar, roller, anime sohbetleri, anime spoileri ve isteyen Role Play *RP* yapma yerinden de yapabilir ! Ve kafa insanlar doludur. Umarım sunucuyu b..
Anime
Merhaba bu sunucuya girdiysen eğlenmeme ihtimalin olmayacaktir! birlikte anime izlemek,oyun oynamak ve daha çok dahasini yapariz! koß??‍♀️
Topluluk
Quantina bir "Public sohbet" sunucusudur, ses aktifliğine yüksek önem veririz. Çekilişler, etkinlikler ve oyunlarımız boldur. Girmek için sadece kayıt butonuna tıkla!
Youtuber & Yayıncı
Sunucumuz Oyun ve Eğlence sunucusudur ayrıca bir YouTuber in sunucusudur Türkiye’nin en iyi Oyun sunucularından birisidir yeni açıldı! Kurallarımız: **?| Spam,Flood Kesinlikle yasaktır. ?| Üyelere özelden reklam atmak y..