discordsunuculari.com

Sunucu Hakkında

Discordsunuculari.com'a hoş geldiniz. Sunucumuzda bize soru sormak için, çalışanlarla takılmak için seni resmi destek sunucumuza bekliyoruz! ❤️ Bu sunucunun Discord için değil, Discordsunuculari.com için destek verdiğini asla unutma.

Discordsunuculari.com, kişisel sunucularınızı tanıtabilmek ve daha fazla insana ulaşabilmeniz için 2021 yılında ortaya çıktı. İnsanların sunucu açarak, sunucularına yeni insan kazanamaması sebebiyle büyük hüzün duymaktaydık ve bu sorunu nasıl çözebileceğimizi araştırıyorduk. Bu süreçte Discordsunuculari.com’u oluşturduk ve bazı promosyonlarla birlikte internet sitemizi sizlere ulaştırdık. Açıldığı günden bu yana her gün geliştiriyoruz ve hızla büyümeye devam ediyoruz. Sizin için bu siteyi geliştiriyoruz çünkü sizinle benzer düşünce yapısına sahip, benzer fikirlere sahip insanları bir araya getirmek istiyoruz. İlk önceliğimiz insanların sevdiği ve zaman geçirmek istediği çevrimiçi topluluk sunucularını bulmaları konusunda yardımcı olmaktır.

Ve sizlere şunu söylemek istiyoruz; ''Bizi bu kadar çok sevmenize ve destek vermenize hayranız. Her şey için teşekkür ederiz.''

Sunucu Yorumları

Bu sunucu hakkında hiç yorum yapılmamış.

Benzer Discord Sunucuları

Diğer
Merhaba, Bu Sunucuda Yazışarak Seviye Atlayabilir, Seviye Atlayarak Rol Kazanabilir, Ve Arkadaş Edinebilirsiniz. Eğer Katıldıysan Şimdiden İyi Eğlenceler!
Diğer
MC - AT botunun resmi destek sunucusudur.
Eğlence
Selam!! En büyük amacı eğlenmek ve keyifli vakit geçirmek olan bir arkadaş topluluğuyuz. Şu anlık üyelerimizin ve bizlerin yaş ortalaması 19-20. Sunucumuzda çeşitli oyunlar oynuyor, çeşitli sohbetler ediyor, birlik..
Diğer
Burda İstediğiniz Gibi Sohbet Edebilir Yeni Arkadaşlar Edine Bilirsiniz!
Diğer
Sen yoksan 1 kişi eksiğiz gel ve eğlenceye katıl
Topluluk
Sunucumuzda herhangi bi kural yok Samimi ortam Sürekli aktiflik Oyun botları Çekilişde yapılır arada Anime Oyun